قالب ساده وردپرس Spun

به جرئت می توان گفت که قالب Spun ساده ترین قالب ساخته شده برای وردپرس می باشد. قالب ساده Spun در حالت عادی فقط بخش های مهم سایت شما را نشان می دهد و با حرکت ماوس به هر بخش از قالب آن بخش را پر رنگ تر می کند.

قالب ساده وردپرس Spun

مشخصات قالب

به جرئت می توان گفت که قالب Spun ساده ترین قالب ساخته شده برای وردپرس می باشد. قالب ساده Spun در حالت عادی فقط بخش های مهم سایت شما را نشان می دهد و با حرکت ماوس به هر بخش از قالب آن بخش را پر رنگ تر می کند. صفحه اصلی این قالب زیبا و ساده از دایره هایی تشکیل شده است که محل نمایش تصاویر شاخص هر مطلب شما می باشد و در صورت در نظر نگرفت تصویر برای مطلبی نام آن مطلب را در دایره نمایش می دهد. از ویژگی های مهم این قالب می توان به سادگی, سرعت بالا و وجود سه ستون برای ابزارک ها در پایین قالب اشاره کرد.

برخی از ویژگی های قالب ساده وردپرس Spun

 • واکنشگرا (responsive)
 • پشتیبانی از ابزارک (سه ابزارک در پایین قالب)
 • پشتیبانی از دیدگاه های تو در تو وردپرس
 • پشتیبانی از فهرست وردپرس
 • پشتیبانی از تصویر شاخص
 • بهره گیری از تکنولوژی های HTML5 و CSS3
 • سرعت بارگزاری بالا

دیدگاه کاربران

 1. امید...

  سلام ممنون بابت قالب زیبا.
  من نوشته رو که اضافه می کنم تیترش میره داخل دایره، روی دایره که کلیک میکنم به صفحه ای میره که نوشته یافت نشد!

  • سعید شعبانی

   شما باید برای مطالب یک تصویر شاخص قرار بدید تا در دایره مربوط به اون مطلب قرار بگیره و دیگه عنوان مطلب را داخل دایره نشون نده (مثل پیش نمایش ). در مورد مورد مسئله یافت نشدن صفحات هم بهتر هست لینک سایتتون را قرار بدید تا چک کنم

 2. mr.am.gh

  با سلام
  من از طرحی این قالب و سرعتش خوشم اومده فقط یه سری کمبود داره که مهم ترینش ساید باره میشه راهنمایی کنید چطور کد ساید بار رو داخل قالب جا بدم
  با تشکر

  • سعید شعبانی

   برای افزودن سایدبار به قالب ابتدا باید یک فایل به نام sidebar.php ایجاد کنید و هر چیزی که می خواهید در سایدبار نشان داده شود را در آن قرار دهید مثلا می توانید درون این فایل یک جایگاه ابزارک را قرار دهید تا بتوانید محتویات آن را از طریق بخش ابزارک ها مدیریت نمایید. سپس در فایلی مثل index.php تابع زیر را قرار دهید تا اطلاعات موجود در فایل sidebar.php را در قالب فراخوانی کند.

   <?php get_sidebar(); ?>
   

   این موارد میشه پایه کار یعنی تمامی محتوا با انجام دادن اینها به داخل قالب آورده می شوند اما کار به اینجا ختم نمی شود شما حالا باید با استفاده از css جایگاه این اطلاعات را در یک سمت از قالب قرار دهید.

 3. ک

  آیا میشه دایره ها رو حذف و سایت رو ساده تر کرد؟
  دنبال قالبی میگردم بسیار ساده، وسط چین متن (صفحه ساده بدون سایدبار) و امکانات متنی خوب.

 4. majid17

  سلام . یه سوال دارم … .تو این قابل فقط تو صفحه ی اصلی میشه از دایره ها استفاده کرد فقط؟
  من یه صفحه ساختم که یه سری زیرمجموعه داره …میخوام به غیر از اینکه وقتی با موس که روی اسم صفحه می ایستم و زیرمجموعه باز میشه … توی روته خوده صفحه تمام زیرمجموعه هاش به صورت دایره بیاد … مثل صفحه ی اصلی … آیا این امکان وجود داره؟ چون من خودم تلاش کردم ولی نتونستم ….

کاربر گرامی برای ارسال دیدگاه اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.

پیش نمایش

کاربر گرامی برای دانلود این قالب رایگان اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.