آموزش خاموش کردن آپدیت خودکار در وردپرس 3.7

آموزش خاموش کردن آپدیت خودکار در وردپرس ۳.۷

چند روزی است که نسخه انگلیسی ۳.۷ وردپرس منتشر شده است. یکی از ویژگی های جدید نسخه ۳.۷ وردپرس آپدیت خودکار آن می باشد که می تواند در موارد زیادی مفید باشد و دیگر نیاز به آپدیت دستی وردپرس پیش نیاید اما اگر می خواهید بروزرسانی خودکار وردپرس را غیر فعال کنید در این مطلب آموزشی از روکش با ما همراه شوید.

خوب چگونه بروزرسانی خودکار وردپرس را غیر فعال کنم؟

در تنظیمات وردپرس دکمه ای برای غیر فعال کردن این ویژگی در نظر گرفته نشده است اما شما می توانید با قرار دادن کد زیر در فایل wp-config.php آن را غیر فعال کنید.

define( 'AUTOMATIC_UPDATER_DISABLED', true );

خاموش کردن بروزرسانی خودکار توسط افزونه

اگر شما نمی خواهید به کد های وردپرس چیزی کم یا زیاد کنید می توانید از افزونه Automatic Updater استفاده کنید. افزونه ای که برای افزودن ویژگی بروز رسانی خودکار نوشته شده است اما با استفاده از آن می توانید بروز رسانی خودکار وردپرس را نیز غیر فعال کنید.

دیدگاه کاربران

  1. […] رسانی کنید. البته در نسخه های جدید وردپرس در صورتی که برورسانی خودکار را غیر فعال نکرده باشید این کار به صورت خودکار انجام می […]

  2. […] یا … نمی توان از این ویژگی استفاده کرد و لازم است تا برورسانی خودکار وردپرس را غیر فعال کنیم. پس برای اینکه بتوانیم از نسخه های جدید ارائه شده توسط […]

کاربر گرامی برای ارسال دیدگاه اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.