تنظیمات وردپرس چیست؟ نحوه پیکربندی این تنظیمات چگونه است؟

زبانه (tab) تنظیمات در نوار کناری بخش مدیریت وردپرس محلی برای پیکربندی تنظیمات برای بخش های مختلف یک سایت وردپرسی می باشد. این بخش شامل تعدادی زیر صفحه است. با کلیک بر روی این بخش, کاربران به مسیر “تنظیمات » تنظیمات همگانی” منتقل می شوند. صفحات دیگر این بخش شامل نوشتن, خواندن, گفت و گوها, رسانه ها و پیوند های یکتا می باشند.

تنظیمات وردپرس چیست؟ نحوه پیکربندی این تنظیمات چگونه است؟

تنها یک کاربر با نقش مدیر می تواند به زبانه تنظیمات وردپرس دسترسی داشته باشد.

تنظیمات همگانی یا عمومی شامل مواردی مانند عنوان سایت, معرفی کوتاه, نشانی وردپرس (URL), نشانی سایت (URL), نشانی ایمیل ,تنظیمات عضویت و تعدادی تنظیمات دیگر برای یک سایت وردپرسی می شود.

نوشتن شامل تنظیماتی مربوط به ساختار پست ها و تنظیمات دسته بندی ها می شود.

خواندن دارای تنظیماتی مرتبط با صفحه اصلی, تعداد پست های هر صفحه, تعداد آیتم های RSS, نمایش متن کامل پست یا خلاصه آن و گزینه دیگری برای جلوگیری از ایندکس شدن سایت توسط موتور های جستجویی مانند گوگل است.

بخش گفتگو ها دارای تنظیماتی برای لینک کردن منابع به پست ها, تنظیمات نظرات, فرستادن ایمیل برای نظرات و تنظیماتی برای مدیریت دیدگاه ها است.

تنظیمات بخش رسانه ها شامل آپلود و مدیریت تصاویر و دیگر رسانه های در وردپرس می باشد. مواردی مانند اندازه تصاویر و تنظیمات برش آنها را می توانید در این بخش مدیریت کنید.

پیوند های یکتا دارای تنظیماتی برای مدیریت ساختار لینک های سایت شما می باشد. این تنظیمات میتوانند به کاربران برای پیدا کردن و به ذهن سپردن آدرس صفحات سایت کمک کنند. تنظیمات این بخش می توانند کنترل کنند که آیا تاریخ نوشته, عنوان پست, نام دسته بندی ها یا ترکیبی از همه این موارد در آدرس باشد.

کاربر گرامی برای ارسال دیدگاه اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.