پشتیبانی سایتهای وردپرسی و ارایه خدمات مرتبط با وردپرس

خدمات پشتیبانی وردپرس برای کسب و کارهای دارای سایت وردپرس:

فارسی سازی افزونه های خارجی ( بومی سازی افزونه های وردپرس)

وردپرس دارای افزونه های متعدد رایگان و غیر رایگانی می باشد، اکثر این افزونه ها به زبان انگلیسی نشوته شده اند و زمانی که شما از آنها در وردپرس فارسی استفاده می کنید، به دلیل فارسی نبودن کلمات استفاده شده و نیز راست چین نبودن المان های مختلف افزونه کار با آن دشوار می شود، ما در روکش افزونه های مورد نیاز شما را به فارسی ترجمه می کنیم و برای استفاده شما آماده خواهیم کرد.

همچنین در برخی از افزونه ها برای پرداخت از درگاه های پرداخت بین المللی مانند paypal, master card و … استفاده شده است. برای استفاده از قابلیت های پرداخت این افزونه ها شما نیاز به اتصال افزونه مورد نظر به درگاه های پرداخت ایرانی می باشید. در روکش ما برای افزونه های مورد نظر شما درگاه های پرداخت را بومی سازی می کنیم.

فارسی سازی قالب های خارجی ( بومی سازی قالب های وردپرس)

برای استفاده از قالب های حرفه ای خارجی در زبان فارسی که از شرکت های معروف خریداری می نمایید نیاز به یک سری تغییرات می باشد. این تغییر شامل راست چین کردن المان های قالب و هماهنگی آنها با زبان فارسی، تغییر فونت نوشته های قالب برای زبان فارسی و همچنین فارسی سازی لغات استفاده شده در قالب و پنل تنظیمات قالب می شود. ما در روکش با کیفیت بالا تمام این کار ها را برای شما انجام می دهیم.

توسعه قالب ها و افزونه های وردپرس

احتمالا شما نیز برایتان پیش آمده است که به دنبال یک قالب یا افزونه وردپرس باشید و پس از جستجوهای متعدد بالاخره افزونه یا قالب مورد نظر خود را پیدا کرده باشید، اما با این حال برخی از امکاناتی که نیاز دارید در آنها موجود نباشد. یا اینکه از یک افزونه یا قالب وردپرسی استفاده می کنید و بخواهید یک امکان جدید به آن اضافه کنید. ما در روکش تمامی امکانات جدیدی که در قالب و افزونه فعلی سایت وردپرسی خود نیاز دارید را آماده می کنیم تا با خیال راحت کسب و کار پر سود خود را رونق دهید.

مشاوره جهت انتخاب و خرید افزونه های مناسب هر کسب و کار اینترنتی

همانطور که می دانید یک از دلایل محبوبیت وردپرس بین کسب و کار های اینترنتی، تعداد زیاد افزونه های رایگان و غیر رایگانش می باشد. اما تعداد آنها آنقدر زیاد است که بعضی مواقع انتخاب بهترین افزونه سخت می شود. ما می توانیم تجربیات خود را برای انتخاب بهترین افزونه های وردپرس برای کسب و کار شما در اختیار شما بگذاریم.

خرید قالب و افزونه از سایت های سازنده افزونه

ما می توانیم افزونه های و قالب های مورد نظر شما را از طریق سایت های معتبر خارجی خریداری کرده و در اختیار شما قرار دهیم. همچنین در صورت درخواست شما می توانیم افزونه و قالب های خریداری شده را پس از فارسی سازی در اختیار شما قرار دهیم.

امنیت وردپرس و جلوگیری از هک سایت

با توجه به متن باز بودن وردپرس و تعداد زیاد کاربران آن در دنیا یکی از علایق هکر ها برای ضربه وارد کردن به سایت ها می باشد. برای افزایش امنیت وردپرس و بستن راه های نفوذ هکر ها به سایت وردپرسی شما باید یک سری نکات را رعایت کنید. مانند امن کردن فروم های ورود و ثبت نام برای جلوگیری از ورود و ثبت نام روبات ها، جلوگیری از دانلود فایل های فروشی توس افزونه هایی مثل edd، woocomerce و …

تیم ما در روکش به شما کمک می کند تا با پشتیبانی از سایت شما، امنیت سایتتان را بالا ببرید و راه های احتمالی نفوذ هکر ها را ببندید.