آموزش های وردپرس : نحوه مخفی کردن یک پست از صفحه اصلی سایت

آموزش های وردپرس : نحوه مخفی کردن پست از صفحه اصلی و خوراک وردپرس

دلایل زیادی می تواند موجب شود تا شما نخواهید یک پست یا نوشته در صفحه اصلی سایت شما مانند مطالب عادی نشان داده شود. برای مثال شاید شما بخواهید در صفحه اصلی سایت خود تنها مطالبی را نشان دهید که می دانید کاربران به آنها علاقه و نیاز بیشتری دارند تا مطالب دیگر .

کنترل کردن نحوه نمایش پست ها وظیفه قالب سایت می باشد. قالب هایی هستند که به شما این اجازه را می دهند که انتخاب کنید چه پست هایی در صفحه اصلی نشان داده شوند و چه پست هایی مخفی شوند اما با این حال خیلی از قالب ها از این ویژگی برخوردار نیستند و مطالب را بر اساس تاریخ انتشار پست ها در صفحه اصلی نشان می دهند.
با این وجود شما می توانید با استفاده از افزونه ای به نام WP Hide Post مطابی که می خواهید در صفحه اصلی دیده نشوند را مخفی کنید.

افزونه مخفی سازی نوشته ها از صفحه اصلی WP Hide Post

پس از نصب و فعال سازی افزونه شما یک جعبه جدید در بخش ویرایش پست ها خواهید دید. در این بخش جدید شما به راحتی انتخاب یک گزینه می توانید پست مورد نظرتان را از صفحه اصلی, آرشبو دسته بندی ها و برچسب ها, برگه نویسنده ها, آرشیو زمانی, نتایج جستجو و حتی خوراک وردپرس مخفی کنید.

آموزش های وردپرس : نحوه مخفی کردن پست از صفحه اصلی و خوراک وردپرس


امیدوارم این مطالب هم از سری آموزش های وردپرس تونسته باشه به شما کمک کند. لطفا نظرات خود را درباره این پست با ما در میان بگذارید.

دیدگاه کاربران

 1. محمدمهدی

  عالی بود از شما به خاطر این آموزش مفید تشکر می کنم

 2. سلام
  این پست های مخفی ممکن نیست که از پست های دیگه دیرتر در گوگل ثبت بشه؟

  • سعید شعبانی

   پدرام جان این پست ها فقط از صفحه اصلی پاک می شوند ولی همچنان در سایت هستند و موتور های جستجو می تونند اون ها را ایندکس کنند. فقط موضوعی که وجود داره این هست که گوگل زمان بیشتری برای پیدا کردن اون مطلب صرف می کنه که این مشکل را هم با داشتن یک نقشه سایت مناسب می تونید بر طرف کنید.

 3. سام میر

  آیا امکان این هست که قسمت پست رو غیر فعال کرد ؟ هیچ پستی توسط هیچکس گذاشته نشه ! حتی مدیر سایت که قطعا متوجه هستم و نمی زارم ! سایت سایت تماشاچی هاست نه وبلاگ نویسان !!!!! الان دارم رو پوسته وردپرس کار می کنم این پست گذاری رو عصابمه !

 4. آقابی متاسف

  دوستان عزیز متعسفانه به دلیل برخی از مشکلات شخصی تا اواسط بهمن ماه امکان پاسخ گویی به سوالات شما وجود ندارد, من را ببخشید تاسف میخورم واسه این تعسفت! 😀

کاربر گرامی برای ارسال دیدگاه اگر عضو روکش هستید باید سایت شوید در غیر اینصورت باید عضو شوید.