دانلود رایگان قالب وردپرس Pageant فارسی

دانلود رایگان قالب وردپرس Pageant فارسی

قالب وردپرس Pageant یک قالب رایگان و کاملا فارسی شده توسط تیم میهن وردپرس است.این یک  قالب فروشگاهی است که به طور خاص برای فروش کتاب الکترونیکی، پکیج های آموزشی و آموزش آنلاین ساخته شده. بخش فروش فایل قالب توسط افزونه easy digital downloads مدیریت می شود. این یک افزونه رایگان است که به شما امکان می دهد کالاهای دیجیتال را به صورت آنلاین بفروشید. این قالب به پلاگین زیر نیاز دارد تا به عنوان فروشگاهش مورد استفاده قرار گیرد. در پنل مدیریتی یک اعلان پیدا خواهید کرد که شما را برای نصب پلاگین های مورد نیاز نصب می کند. لطفا پلاگین ها را نصب و فعال کنید.

Easy Digital Downloads : این افزونه یک راه حل کامل تجارت الکترونیکی برای فروش محصولات دیجیتال است، عملکرد آسان آن برای ارائه محصولات دانلودی، در Easy Digital Downloads باعث می شود فروش دیجیتال ساده و کامل با ارائه ویژگی های مورد نیاز شما باشد.

امکانات کلی این قالب وردپرس:

    سازگار با موبایل و تبلتدارای رنگبندی نامحدوددارای اسلایدر تمام صفحهکاملا فارسی و راستچین شده توسط میهن وردپرسدارای فونت بی یکان فارسیدارای بسته نصبی آسان برای نصب قالب در ۵ دقیقه دارای ویرایش سریع و آسان و کاملا پاسخگو و قابل تنظیم استشما میتوانید تغییرات وب سایت خورد را در زمان واقعی ایجاد کنیدیک قالب برای راه اندازی تجارت الکترونیکیسازگار با افزونه EDD و نصب و راه اندازی آسان و سریعشما می توانید از طریق Theme Options تغیررات را کاملا انجام دهید
هاست و دامنه ندارید!؟ سفارش دهید

محصولات پیشنهادی به شما

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده اید و با آن موافق هستید.

آخرین نمونه کار ها مشاهده همه

آخرین طرح های اختصاصی اجرا شده