دانلود رایگان قالب وردپرس Restimpo فارسی

دانلود رایگان قالب وردپرس Restimpo فارسی

قالب وردپرس Restimpo رایگان و فارسی سازی شده توسط تیم میهن ویدپرس می باشد. قالب وردپرس Restimpo مناسب برای سایت های چند منظوره می باشد. این قالب سازگار با هر موضوع و کسب و کار است و می توان به راحتی یک سایت وبلاگ نویسی ساده را در کمترین زمان با آن راه اندازی کرد.

قالب وردپرس Restimpo به طور کلی در چارچوب وبلاگ نویسی می باشد. و می توانید یک سایت وبلاگ نویسی را در زمان کم با این قالب به راحتی راه اندازی کنید. همچنین دارای بسته نصبی آسان و نصب قالب در 5 دقیقه می باشد که پس از نصب قالب به راحتی می توان تغییرات مورد نظر برای سایت خود را انجام دهید. این قالب دارای امکان نوار کناری است برای ارائه  خدمات و یا هر موارد دیگری. تنظیمات این نوار را می توان از طریق سفارشی سازی ابزارک ها انجام داد. همچنین برای تغییرات و تنظیمات محتوا ها از طریق نوشته ها می توان به راحتی وبسایت مورد نظر خود را بسازید.

این قالب دارای فونت زیبای بی یکان فارسی می باشد. و به وبسایت شما شکل زیبایی می دهد. همچنین سازگار با موبایل و تبلت می باشد و کاملا ریسپانسیو است. در قسمت بالای سایت یک بنر عکس دارد که می توانید به سلیقه خود و مناسب با موضوع مورد نظر یک عکس زیبا قرار دهید.

امکانات کلی این قالب وردپرس:

    مناسب برای هر نوع وبسایتیدارای فونت بی یکان فارسیدارای بسته نصبی و نصب قالب در 5 دقیقهسازگار با موبایل و تبلت و کاملاً ریسپانسیویک قالب وبلاگ نویسی ساده و زیباراه اندازی سریع و آسان
هاست و دامنه ندارید!؟ سفارش دهید

محصولات پیشنهادی به شما

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه به معنی این است که شما ابتدا قوانین ارسال دیدگاه را مطالعه کرده اید و با آن موافق هستید.

آخرین نمونه کار ها مشاهده همه

آخرین طرح های اختصاصی اجرا شده